🔥Uwaga: W temperaturze powyżej 25°C nasze produkty czekoladowe mogą się topić🔥

Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg

35,00 zł*

Ceny z VAT plus koszty wysyłki

  • Bez dodatku cukru
  • Popularne owoce jako chrupiące chipsy
  • Całkiem słodkie, ale nie do porównania z przesłodzonymi chipsami bananowymi!
  • Pieczone w oleju kokosowym
  • Naturalnie pyszne
Jakość: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg
35,00 zł
14,00 zł
106,00 zł
Ilość: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg
35,00 zł
368,00 zł
Rodzaj: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg
14,00 zł
106,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 3-5 dni

Data przydatności do spożycia: 13.08.2023

Kup teraz: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg

Chipsy bananowe są dostępne tylko z cukrem? Nie z nami. Do tej popularnej przekąski nie dodajemy cukru ani innych polepszaczy smaku. Banany są obok jabłek jednym z ulubionych owoców Niemców. Nasze suszone chipsy bananowe są pieczone w oleju kokosowym, dzięki czemu mają przyjemny kokosowy aromat. Wspaniała zabawa z przekąskami!

Uwaga: chipsy bananowe bez dodatku cukru nie mają słodkiego smaku.

Ponieważ celowo unikamy stosowania cukru jako składnika, te suszone chipsy bananowe mają jedynie subtelnie słodki smak. Jeśli szukasz słodkiej bananowej przekąski, możesz również kupić u nas suszone paski banana. Chipsy bananowe można również później dosłodzić, np. syropem klonowym lub syropem z agawy.

Jak możesz wykorzystać chipsy bananowe

Nasze suszone chipsy bananowe są idealne jako przekąska między posiłkami, jako składnik musli lub jako dodatek do różnych deserów. Suszone chipsy bananowe nadają się również do dekoracji ciast, chlebków bananowych lub pokruszone na spód sernika. Aby nadać karaibski charakter, można również doprawić chipsy bananowe solą, na przykład chili i limonką. 

Aby zapewnić Ci chrupiące doznania smakowe, nasze chipsy bananowe są najpierw głęboko smażone w oleju kokosowym, a następnie suszone. To nadaje im chrupkość i piękny słodki kokosowy smak. Jeśli nie chcesz żadnych dodatków, możesz też kupić chipsy bananowe bez tłuszczu.

Jak powstają nasze chipsy bananowe 

Aby zapewnić Ci chrupiące doznania smakowe, nasze chipsy bananowe są najpierw głęboko smażone w oleju kokosowym, a następnie suszone. To nadaje im chrupkość i piękny słodki kokosowy smak. Jeśli nie chcesz żadnych dodatków, możesz też kupić chipsy bananowe bez tłuszczu.

Średnie wartości odżywcze w 100 g g
Wartość energetyczna (w kj/kcal) 2232 / 533
Tłuszcz 32 g
w tym kwasy nasycone 28 g
Węglowodany 57 g
w tym cukry 12 g
Błonnik pokarmowy 3 g
Białko 2 g
Sól 0 g
Numer produktu: BANA_001
Pochodzenie Filipiny
Zawartość 1 kg
Producent KoRo
EAN/GTIN 4260335831090
Karta katalogowa Specyfikacja
Śladowe ilości Objaśnienie oznaczenia śladowych ilości
Dostawa Czas dostawy
Firma KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Przechowywanie Zalecamy przechowywanie w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł światła
Składniki 91 % banany , 9 % olej kokosowy
Zanieczyszczenia krzyżowe Może zawierać śladowe ilości GLUTENU, ORZECHÓW ZIEMNYCH, SOI, innych ORZECHÓW, DWUTLENEK SIARKI (SIARCZYN) oraz SEZAMU.
Data przydatności do spożycia 13.08.2023
Opis handlowy Chipsy bananowe bez dodatku cukru
Prasa i dystrybutorzy Pobierz zdjęcia
Pytania i odpowiedzi: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg
Sekretnym składnikiem jest olej kokosowy, który zapewnia przyjemny, tropikalny posmak.
Najpierw należy obrać banany i pokroić je w plastry o grubości około 2-3 mm. Następnie są one smażone na głębokim oleju kokosowym.
100 gramów chipsów bananowych ma około 560 kalorii.

Varieties & Origin

Dried banana stripes

Dried banana stripes come from ripe bananas, and are about 10 cm long

Uprawy według krajów w tonach
Kraj Tony
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananas grow in the tropical and subtropical regions near the Equator which are often referred to as The Banana Belt. This is located between the 38th degree north and the 28th degree south latitude, and offers ideal growing conditions. In 2018, almost 116 million tons of bananas were grown worldwide. The world's largest producer is India with 30.9 million tons.

Produkcja

Rozwój cen "Chipsy bananowe bez dodatku cukru 1 kg"

Oto jak cena zmieniała się w czasie

Wszystkie informacje bez gwarancji!

4.4/5

581 Oceny


70%
14%
7%
4%
6%
Vincent N.  | 08.08.2022

Najwyższa jakość, chętnie ponownie.

Na naszym obozie chipsy bananowe spisywały się inaczej; gdy chipsy zmiękną w musli, konsystencja jest niesmaczna. Nie zostałam fanką, ale to wynika z mojego gustu i przygotowania, produkt jest bez zarzutu.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Andrea B.  | 02.08.2022

Mniam!

Pięknie chrupiące i cudownie słodkie nawet bez dodatku cukru. Lubimy używać ich jako dodatków do naszej owsianki lub po prostu do przekąszenia.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Silke A.  | 31.07.2022

Zawsze z przyjemnością.

Bardzo smaczne chipsy bananowe, które można wykorzystać do wzbogacenia smaku musli i sałatek.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Laura F.  | 31.07.2022

Pyszne

Uważam je za bardzo smaczne, ale na początku trzeba było się trochę przyzwyczaić, bo po prostu smakują zero słodko.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Susann A.  | 29.07.2022

Gorąco polecam

Świetne chipsy bananowe bez dodatku cukru. Proste i pyszne

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
solene s.  | 27.07.2022

Będę zamawiał ten produkt regularnie

Bardzo dobre, prawdziwe kawałki Smak banana bez dodatku cukru Idealny kilogram Dzieci to uwielbiają

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Katharina B.  | 23.07.2022

Chrupiący, ale mało lub wcale nie słodki

Zgodnie z obietnicą chipsy bananowe nie mają dodatku cukru, więc smakują raczej neutralnie, ale nie mają smaku zjełczałego, jak kiedyś doświadczyłam od innego dostawcy, tylko nieco neutralny. Konsystencja jest chrupiąca. Ponownie, pod względem jakości nie ma na co narzekać. Chipsy bananowe nie są połamane i mają fajną, naturalną konsystencję. Nadają one śniadaniu pożądaną chrupkość.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anna Elisa C.  | 19.07.2022

Niesmaczne

Optymalna ilość i cena. Produkt niezbyt smaczny.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Ricard G.  | 18.07.2022

Super chrupiące i smaczne

Najlepsze chipsy, jakie kiedykolwiek próbowaliśmy, o najbardziej naturalnym i niezafałszowanym oleistym smaku. Polecamy na słodko lub na ostro

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
MONTSE T.  | 08.07.2022

Pyszne

Pyszne jako przekąska lub z jogurtem, wstrząśniętym serem...

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert

Klienci kupili również