Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg

99,00 zł*

Ceny z VAT plus koszty wysyłki

  • Słodko-owocowy, soczysty i nieodparcie pyszny
  • Fairtrade oraz organiczne
  • Praktyczne opakowanie 1 kg
  • Wolne od siarki i środków konserwujących
  • Z kontrolowanych upraw ekologicznych
Jakość: Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg
78,75 zł
92,25 zł
99,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 3-5 dni roboczych

Kup teraz: Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg

Uwielbiamy paski. Najbardziej lubimy, gdy są jaskrawo pomarańczowe i nie tylko wyglądają słodko, ale i smakują równie dobrze! Nie, KoRo nie jest projektantem mody, oczywiście. Wolimy dopasować nasze przekąski idealnie do Ciebie. Dlatego też oprócz naszych organicznych pasków mango mamy teraz w ofercie również z  fairtrade. Ponieważ nie chcemy oferować tylko super smacznych przekąsek, ale również uczciwe. Organiczne paski mango fairtrade mają owocowo-słodki smak i są bardzo soczyste. Przy okazji, mango nie jest siarkowane ani dodatkowo słodzone - w końcu naturalnie zawiera już cukier. Z naszymi paskami nie tylko optycznie, ale i smakowo wpisujesz się w trendy - kup paski mango od KoRo już teraz!

Suszenie pasków organicznego mango - przekąska słońca

Czego potrzebujemy, aby zrobić Twoją ulubioną przekąskę? Mango najlepszej jakości! Po wielu próbach smakowych znaleźliśmy je w Burkina Faso, skąd pochodzą również nasze plastry mango. Tam po zebraniu są one cięte w plastry i delikatnie suszone. Przy okazji, więcej o tym jak suszymy nasze owoce można przeczytać w naszym artykule na blogu na ten temat. 

Nadziewane mango i pasta z mango: pełny kop w sklepie KoRo

Jako prawdziwym miłośnikom przekąsek nie wystarczą nam paski mango w formie suszonej. Słyszeliście kiedyś o puchatym mango? Jest dość chrupiący i jednocześnie intensywnie słodki dzięki innej metodzie suszenia. Oprócz chrupiących przekąsek już teraz przy śniadaniu stawiamy na jasny żółto-pomarańczowy kolor: dzięki smarowidłu z owoców mango ze stewią i smarowidłu z mango curry już teraz możesz powiedzieć, że jesteś wczesnym ptaszkiem. 

Kup organiczne paski mango

To jasne: jeśli nie masz w domu odpowiednich przekąsek, straciłeś kontrolę nad swoim życiem. Dlatego właśnie powinieneś zadbać o to, aby nasze słodkie, soczyste paski mango jak najszybciej zagościły w Twojej szufladzie z przekąskami. Stawiamy na wygląd i jakość. Dlatego też nasze paski mango Brooks nie zawierają siarki i są dostarczane do Twoich drzwi w organicznej jakości. Ponadto, polegamy na standardach Fairtrade, aby zapewnić lepsze płace dla rodzin drobnych rolników oraz godne warunki pracy dla pracowników na plantacjach w krajach rozwijających się i wschodzących. Zdobądź je, zanim wszyscy inni je zdobędą: kup teraz organiczne plastry mango Brooks z fairtrade. 

 

* Paski mango naturalnie zawierają cukier.

Średnie wartości odżywcze w 100 g g
Wartość energetyczna (w kj/kcal) 1501 /  355
Tłuszcz 0.5 g
w tym kwasy nasycone 0 g
Węglowodany 78 g
w tym cukry 66 g
Błonnik pokarmowy 8.4 g
Białko 1.5 g
Sól 0.1 g
Numer produktu: MANG_026
Pochodzenie Burkina Faso
Pochodzenie (przetwarzanie) Burkina Faso
Pochodzenie organiczne Rolnictwo spoza UE
Zawartość 1 kg
Producent KoRo
EAN/GTIN 4260718292234
Karta katalogowa Specyfikacja
Organ kontroli ekologicznej & pochodzenie ekologiczne
EU Bio
BF-BIO-154
Śladowe ilości Objaśnienie oznaczenia śladowych ilości
Dostawa Czas dostawy
Firma KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Przechowywanie Zalecamy przechowywanie w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Składniki 100% suszone mango* *z kontrolowanych upraw ekologicznych
Zanieczyszczenia krzyżowe Produkt nie zawiera alergenów zgodnie z rozporządzeniem UE 1169/2011.
Data przydatności do spożycia 31.12.2024
Opis handlowy Organiczne suszone plastry mango
Uwagi odnośnie etykiety Składniki, wartości odżywcze i opakowania mogą się różnić. Aby uzyskać prawidłowe informacje, należy sprawdzić opis produktu.
Pytania i odpowiedzi: Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg
Keine Suchergebnisse vorhanden.
Tak, te paski mango są ze znakiem Fairtrade. W ten sposób chcemy przyczynić się do poprawy ochrony środowiska i standardów socjalnych w Burkina Faso.
Oczywiście można też samodzielnie przygotować paski suszonego mango. Najłatwiejszym sposobem jest użycie dehydratora, ponieważ temperatura może być utrzymywana na stałym poziomie 50 stopni przez długi czas (około 10-12 godzin). Ale Twój projekt może być realizowany również z użyciem piekarnika. Należy jednak pamiętać, że suszenie jest bardzo czasochłonne, a przede wszystkim zużywa dużo energii.
Nasze owoce mango rosną w Burkina Faso, kraju położonym w Afryce Zachodniej. Nasze mango kupujemy bezpośrednio od tamtejszych rolników, a dzięki bezpośredniej współpracy możemy zagwarantować zgodność z normami ekologicznymi i Fairtrade.
Unikamy ścisłej klasyfikacji jako zdrowy lub niezdrowy. Nawiasem mówiąc, w ekotrofologii, czyli nauce o żywieniu, nie ma takich klasyfikacji. W końcu zawsze liczy się równowaga, a możesz ją osiągnąć dzięki naszym paskom mango Fairtrade. Suszone owoce są doskonałym źródłem błonnika i mają soczysto-słodki smak. Jeśli interesuje Cię ten temat, posłuchaj naszego odcinka podcastu: "Suszone owoce a świeże owoce".
Tak, nasze paski mango Fairtrade są produkowane w 100% z owoców mango. Dlatego właśnie są wegańskie, rzecz jasna!
Na 100 g suszonych pasków mango przypada 355 kalorii. Wszystkie wartości odżywcze zostały wymienione w tabeli obok lub poniżej opisu produktu.
Aby uzyskać zezwolenie na sprzedaż żywności jako produktu Fairtrade, należy spełnić trzy różne standardy: ekologiczny, społeczny i ekonomiczny. Standardy ekologiczne obejmują przyjazną dla środowiska uprawę produktu oraz zakaz stosowania niebezpiecznych pestycydów. Standardy społeczne dotyczą wzmocnienia pozycji drobnych rolników i pracowników, gwarantując m.in. regulowane godziny pracy i zakaz pracy dzieci opartej na wyzysku. Standardy ekonomiczne obejmują przejrzyste relacje handlowe, a przede wszystkim płacenie przez handlowców minimalnej ceny Fairtrade i premii Fairtrade. Premia ta jest następnie przeznaczana na wybrane przez siebie projekty producentów, które służą danej społeczności. Zgodność ze wszystkimi standardami Fairtrade jest kontrolowana i certyfikowana przez FLOCERT, globalną jednostkę certyfikującą Fairtrade.
Aby uzyskać super soczyste paski mango, przechowuj opakowanie w chłodnym i suchym miejscu. Następnie będą przechowywane w oryginalnym opakowaniu przez co najmniej 10 miesięcy bezpośrednio po wyprodukowaniu.
W KoRo chcemy oferować jak najszerszą gamę produktów i dać Ci swobodę decydowania o tym, co chcesz kupić. Niektóre ważne różnice między rolnictwem konwencjonalnym, ekologicznym i Fairtrade: W rolnictwie konwencjonalnym można stosować pewne pestycydy w określonych granicach, a na przykład suszone owoce mogą być siarkowane w celu ich konserwacji. Z kolei w przypadku produktów ekologicznych zabronione jest stosowanie pestycydów i siarkowania. W przypadku produktów Fairtrade, oprócz spełniania określonych norm ekologicznych (wiele produktów Fairtrade posiada więc także certyfikat ekologiczny), należy przestrzegać także norm społecznych i ekonomicznych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w części "Co oznacza znak Fairtrade? Przestrzeganie standardów ekologicznych, podobnie jak standardów Fairtrade, jest regularnie kontrolowane i certyfikowane przez organ kontrolny, co skutkuje nie tylko ogólnie niższymi plonami z hektara w porównaniu z rolnictwem konwencjonalnym, ale także wyższą ceną produktu.
Nasze owoce mango uprawiane są w Burkina Faso. Gdy są już prawie dojrzałe, zbieramy je i kroimy w cienkie plasterki. Następnie paski mango trafiają do piekarnika, gdzie są suszone w niskiej temperaturze. Ale czym to się różni od puchatych pasków mango w sklepie? Na blogu zamieściliśmy wpis o różnych metodach suszenia, w którym dokładnie wyjaśniamy, w jaki sposób suszymy nasze suszone owoce. Zapraszamy do kliknięcia na nią!
Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg
Organiczne mango ekspandowane 500 g
Organiczne plastry mango Brooks 1 kg
Granulki o smaku mango z żywymi kulturami bakterii 250 g
Oceny
Cena 99,00 zł* 92,25 zł* 78,75 zł* 58,50 zł*
Numer artykułu MANG_026 PUFF_003 MANG_003 PROB_003
Zawartość 1 kilogram 0,5 kilogram 1 kilogram 0,25 kilogram
Cena podstawowa 99,00 zł* / 1 kilogram 184,50 zł* / 1 kilogram 78,75 zł* / 1 kilogram -
Cechy wegetariański, organiczny, wegański, bez laktozy, niska zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, niskotłuszczowy, faitrade wegetariański, organiczny, wegański wegetariański, organiczny, wegański, bez laktozy, niskotłuszczowy, gotowy do spożycia wegetariański, wegański, niska zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, niskotłuszczowy, bezglutenowy według składników
Zucker 66 72 45 38
Fair Trade Zertifizierung - - - -

Varieties & Origin

Kent

The dried Kent mango has a full-bodied and extra fruity taste, a wonderfully rich yellow colour, and it is pleasant to the bite, as Kent mangoes have less fiber than other mango varieties.

Uprawy według krajów w tonach
Kraj Tony
Indien 19506000
China 4941830
Thailand 3824279
Indonesien 2566046
Mexiko 1958491
Pakistan 1685304
Brasilien 1547606
Bangladesch 1517691
Ägypten 1351316
Malawi 1323680
Nigeria 935954
Sudan 879321
Kenia 772680
Malawi 1323680
Philippinen 748957
Vietnam 744425
Haiti 721281
Tansania 434344
Kuba 432430
Peru 385304
Jemen 362254
Népal 324519
Kolumbien 321220
Madagaskar 289182
Kongo (Dem. Rep.) 215522
Niger 190339
Guinea 177499

India is the first mango producer in the world: in 2017, more than 50 thousand tons of mangoes were grown worldwide, of which almost 20 thousand came from India. Other Asian countries such as China, Thailand and Indonesia also cultivate a large number of mangoes. Native to the tropical rainforest, mango has been cultivated there for over 4,000 years in India, where they are considered the national fruit, and Myanmar. Incidentally, the mango came to Europe through Portuguese seafarers in the 16th century.

Produkcja

Wir haben uns durchgetestet

Nicht zu süß, nicht faserig und perfekt zum Snacken – wir haben uns durch das Mango-Angebot gefuttert und die leckerste Sorte für Dich gefunden.

Erst mal ein bisschen Abhängen

Unsere Mango stammt aus Burkina Faso. In dem westafrikanischen Land werden die Früchte angebaut, geerntet und weiterverarbeitet.

Eine Mango kann man nicht hetzen

Nicht zu viel Hektik, ein bisschen Entspannung – bevor die Mango ihre nächsten Schritte gehen kann, braucht sie nach der Ernte Zeit um zu reifen.

Nur das Beste für die Großpackung

Erst wenn die Frucht wirklich reif ist, wird sie gewaschen und geschnitten. Nach einem Tag im Ofen bei 70 Grad ist die Mango dann so lecker, wie Du sie magst.

Ab jetzt muss die Mango die Luft anhalten

Dann endlich werden die Mangos verpackt und gelagert, bis sie ihre Reise von Westafrika nach Europa antreten können.

Von Burkina Faso zu Dir

Die Mango fühlt sich in Gesellschaft wohl, deswegen packen wir von KoRo auch möglichst viele davon in unsere Großpackungen. Dort bleiben sie dann, bis Du sie heraus holst und snackst.

Rozwój cen

Oto jak cena zmieniała się w czasie

Wszystkie informacje bez gwarancji!

Das sagen andere über Organiczne plastry mango Brooks fairtrade 1 kg

4.9/5

20 Oceny


18
2
0
0
0

K

Kerstin K.

25.01.2023

Super smaczne i zjedzone super szybko!

Bardzo smaczne, słodko-kwaśne kawałki mango, które są świetnym zamiennikiem czekolady dla dorosłych i dzieci.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
F

Fabian A.

18.01.2023

Gorąco polecam!

Koro jest nr 1!

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
N

Noemie E.

29.12.2022

Często je kupuję

Czasami niektóre kawałki trochę gorsze od innych, ale ogólnie ok.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
O

Olga B.

20.12.2022

Bardzo dobrze

Smakuje dobrze.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
E

Elvira G.

20.12.2022

chętnie ponownie

Kupowałam go wielokrotnie, zawsze smakuje, ale niestety zdrożał.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
K

Kelly S.

20.12.2022

Super lecker

Następnym razem znów zamówię kilka z nich.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
I

Ines Z.

20.12.2022

Dla nas pozycja obowiązkowa.

Młot! Po prostu pyszne.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
E

Eva H.

20.12.2022

Znowu chętnie

Wystarczą cztery słowa: były bardzo smaczne!

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną

Anonym

02.12.2022

Dokładnie to, co jest napisane

Mega dobre! Czego więcej można chcieć od suszonego mango.

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną
C

Caroline L.

18.11.2022

Super zdrowa i smaczna przekąska

Bardzo dobra jakość mango, świetny smak!

Bądź pierwszą osobą, która oznaczy tę recenzję jako pomocną

Zrezygnuj z kosztów wysyłki swojego zamówienia! 🤑

Dopóki nowe produkty nie mają jeszcze ładnych zdjęć, oszczędzasz na kosztach wysyłki.

Klienci kupili również