🔔 Kto pierwszy, ten lepszy - 10% na wszystkie kalendarze adwentowe*: ADVENT_SHOP 🔔

Organiczne plastry mango Brooks 1 kg

68,00 zł*

Ceny z VAT plus koszty wysyłki

  • Słodko-owocowy, soczysty i nieodparcie pyszny
  • Prawdopodobnie najlepsze suszone mango na świecie
  • Praktyczne opakowanie 1 kg
  • Wolne od siarki i środków konserwujących
  • Z kontrolowanych upraw ekologicznych
Jakość: Organiczne plastry mango Brooks 1 kg
68,00 zł
78,00 zł
86,00 zł
Ilość: Organiczne plastry mango Brooks 1 kg
68,00 zł
640,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 3-5 dni

Data przydatności do spożycia: 31.01.2023

Kup teraz: Organiczne plastry mango Brooks 1 kg

Mango - są albo zbyt twarde, albo zbyt kwaśne, albo trudno je wyjąć z twardego rdzenia. Z naszym suszonym mango Brooks te wyzwania należą już do przeszłości. Dojrzałe owoce są zbierane w Burkina Faso, obierane i suszone w plastry, dzięki czemu można cieszyć się słodką przekąską energetyczną przez cały rok bez żadnego wysiłku. Pozwól nam przekonać się i kup nasze suszone plastry mango już teraz. 

Pochodzenie - suszone mango 

Mango należy do rodziny sumaków i jest botanicznie spokrewnione z pistacjami i nerkowcami. Pierwotnie mango pochodzi z Indii, ale nasze uprawiane jest w Burkina Faso. Czy chcesz wiedzieć, jak mango trafia z Burkina Faso do Twojego domu i jak omijamy etapy handlu nim? W takim razie zajrzyjcie do naszego artykułu na ten temat - tutaj zdradzamy wiele szczegółów. 

Organiczne mango bez dodatku cukru 

Super soczyste, lekko kwaśne i jednocześnie przyjemnie słodkie - takie doznania smakowe sprawiają, że nasze suszone mango od razu przyprawia o szybsze bicie serca każdego smakosza. Nie bez powodu jest to najpopularniejsza odmiana mango w naszym sklepie internetowym. Dzięki delikatnemu suszeniu w piecu w niskiej temperaturze smak pozostaje naturalnie słodki i nie jest konieczna obróbka siarką. Jakby tego było mało, kupując nasze pyszne mango w korzystnym rozmiarze oszczędzasz również pieniądze i jednocześnie unikasz niepotrzebnych opakowań.

Suszone mango jako dawka energii 

Nasze suszone mango to idealna przekąska energetyczna. Czy to w musli, chrupiącej sałatce czy w curry z mango - intensywne żółto-pomarańczowe plastry są całowane przez słońce. I można to poczuć. Nasza rada: jeśli chcesz, aby mango było bardziej miękkie, możesz namoczyć je w wodzie na około 30 minut. To sprawia, że jeszcze łatwiej jest użyć suszonego mango w smoothie. Na co więc czekasz? Chwyć nasze organiczne plastry mango, zanim znów zabraknie ich w magazynie.

Średnie wartości odżywcze w 100 g g
Wartość energetyczna (w kj/kcal) 1276 / 305
Tłuszcz 2.2 g
w tym kwasy nasycone 0.5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 60 g
Błonnik pokarmowy 8.4 g
Białko 3 g
Sól 0.04 g
Numer produktu: MANG_003
Pochodzenie Burkina Faso
Pochodzenie organiczne Rolnictwo spoza UE
Zawartość
Producent
EAN/GTIN 4260335831588
Karta katalogowa Specyfikacja
Organ kontroli ekologicznej & pochodzenie ekologiczne
EU Bio
DE-ÖKO-039
Śladowe ilości Objaśnienie oznaczenia śladowych ilości
Dostawa Czas dostawy
Firma KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Przechowywanie Zalecamy przechowywanie w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła.
Składniki 100% suszone mango* *z upraw ekologicznych
Zanieczyszczenia krzyżowe Produkt nie zawiera alergenów zgodnie z rozporządzeniem UE 1169/2011.
Data przydatności do spożycia 31.01.2023
Opis handlowy Organiczne suszone plastry mango
Prasa i dystrybutorzy Pobierz zdjęcia
Pytania i odpowiedzi: Organiczne plastry mango Brooks 1 kg
Nie, mango nie zawiera żadnych alergenów. Podczas procesu napełniania może jednak dojść do zanieczyszczenia krzyżowego, ponieważ nasza rozlewnia przetwarza również inne produkty spożywcze. Jeśli masz alergię na mango, paski Brooks mango nie są odpowiednim wyborem dla Ciebie. Mogą Ci jednak przypaść do gustu inne nasze suszone owoce. Najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem.
Tak, ze względu na niską kwasowość są popularnym składnikiem żywności dla dzieci. Jeśli nie zrobisz z nich kaszki, upewnij się, że dziecko je je tylko na siedząco - ale to pewnie nic nowego dla Ciebie.
Organiczne mango z KoRo należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Należy je również chronić przed światłem.
Oczywiście można też samodzielnie przygotować paski suszonego mango. Najłatwiejszym sposobem jest użycie dehydratora, ponieważ temperatura może być utrzymywana na stałym poziomie 50 stopni przez długi czas (ok. 10-12 godzin). Proces suszenia można również przeprowadzić w piekarniku. Oczywiście należy pamiętać, że my już wykonaliśmy tę pracę za Ciebie. Owoce mango zbiera się od marca do lipca, kiedy nie są jeszcze całkiem dojrzałe, tak aby po wysuszeniu miały idealny stopień dojrzałości. Znalezienie idealnie dojrzałych owoców mango z supermarketu jest nie lada wyzwaniem. A to nie wszystko: ponieważ w przypadku większych pakietów pomijamy etapy handlowe, a uzyskaną w ten sposób przewagę cenową przenosimy na Ciebie, Ty również oszczędzasz pieniądze.
100 g pasków mango zawiera 305 kcal. Dokładne wartości odżywcze można znaleźć obok opisu produktu lub na jego opakowaniu.
Tak, nasze organiczne paski mango są produkowane w 100% z owoców mango. Dlatego są one wegańskie.
W skrócie proces ten wygląda następująco: Owoce uprawiane są w Burkina Faso. Gdy są dojrzałe, zbiera się je i obiera. Następnie pokrojone mango suszy się w piecu w niskiej temperaturze. Następnie mango jest przewożone do naszego magazynu KoRo w Niemczech w hermetycznych opakowaniach. Tutaj paski mango czekają na Ciebie, aż klikniesz "Dodaj do koszyka".
Można również podawać psu niewielką ilość suszonych pasków mango. Będzie nam bardzo miło, jeśli prześlesz nam zdjęcie jego wyrazu twarzy (np. za pośrednictwem Instagrama)! Oferujemy również "prawdziwą" karmę dla psów - chociaż nie zawiera ona mango, nadal cieszy się dużą popularnością wśród naszych czworonożnych przyjaciół.
Tak, nasze owoce mango pochodzą z upraw ekologicznych.

Varieties & Origin

Kent

The dried Kent mango has a full-bodied and extra fruity taste, a wonderfully rich yellow colour, and it is pleasant to the bite, as Kent mangoes have less fiber than other mango varieties.

Uprawy według krajów w tonach
Kraj Tony
Indien 19506000
China 4941830
Thailand 3824279
Indonesien 2566046
Mexiko 1958491
Pakistan 1685304
Brasilien 1547606
Bangladesch 1517691
Ägypten 1351316
Malawi 1323680
Nigeria 935954
Sudan 879321
Kenia 772680
Malawi 1323680
Philippinen 748957
Vietnam 744425
Haiti 721281
Tansania 434344
Kuba 432430
Peru 385304
Jemen 362254
Népal 324519
Kolumbien 321220
Madagaskar 289182
Kongo (Dem. Rep.) 215522
Niger 190339
Guinea 177499

India is the first mango producer in the world: in 2017, more than 50 thousand tons of mangoes were grown worldwide, of which almost 20 thousand came from India. Other Asian countries such as China, Thailand and Indonesia also cultivate a large number of mangoes. Native to the tropical rainforest, mango has been cultivated there for over 4,000 years in India, where they are considered the national fruit, and Myanmar. Incidentally, the mango came to Europe through Portuguese seafarers in the 16th century.

Produkcja

Wir haben uns durchgetestet

Nicht zu süß, nicht faserig und perfekt zum Snacken – wir haben uns durch das Mango-Angebot gefuttert und die leckerste Sorte für Dich gefunden.

Erst mal ein bisschen Abhängen

Unsere Mango stammt aus Burkina Faso. In dem westafrikanischen Land werden die Früchte angebaut, geerntet und weiterverarbeitet.

Eine Mango kann man nicht hetzen

Nicht zu viel Hektik, ein bisschen Entspannung – bevor die Mango ihre nächsten Schritte gehen kann, braucht sie nach der Ernte Zeit um zu reifen.

Nur das Beste für die Großpackung

Erst wenn die Frucht wirklich reif ist, wird sie gewaschen und geschnitten. Nach einem Tag im Ofen bei 70 Grad ist die Mango dann so lecker, wie Du sie magst.

Ab jetzt muss die Mango die Luft anhalten

Dann endlich werden die Mangos verpackt und gelagert, bis sie ihre Reise von Westafrika nach Europa antreten können.

Von Burkina Faso zu Dir

Die Mango fühlt sich in Gesellschaft wohl, deswegen packen wir von KoRo auch möglichst viele davon in unsere Großpackungen. Dort bleiben sie dann, bis Du sie heraus holst und snackst.

Rozwój cen "Organiczne plastry mango Brooks 1 kg"

Oto jak cena zmieniała się w czasie

Wszystkie informacje bez gwarancji!

4.8/5

738 Oceny


86%
9%
2%
1%
1%
Astrid H.  | 04.10.2022

dobra jakość, dobra cena :-)

Bardzo smaczne

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Gaby F.  | 30.09.2022

super przekąska o najwyższej jakości

najlepsza jakość w historii

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Maja W.  | 29.09.2022

Super lecker

Naprawdę smaczne i super przetworzone, wydajność cenowa bardzo dobra.

1 Person(en) fanden diese Information hilfreich
Anna M.  | 29.09.2022

Pyszne!

Są uzależniające! 😅

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Kelly P.  | 28.09.2022

Dobrze zakonserwowany i smaczny produkt

Dobry produkt, bardzo dobrze zachowany i dobrze się prezentujący. Bez wahania polecam ten produkt.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Bianca D.  | 28.09.2022

Czynnik uzależnienia jest wysoki

Mango miałem wcześniej kilka razy. Tym razem nie były w paskach, ale pokrojone na kawałki (było zapowiadane) Dzięki temu mango było jeszcze smaczniejsze. Proszę trzymać z przyjemnością

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Timo S.  | 27.09.2022

1A smak, bardzo napompowany

Smak 1A, niestety dość grudkowaty i w kleistej kupie, ciężko się rozchodzi.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Raffaele C.  | 27.09.2022

gumowaty już nigdy więcej

wcale nie jest smaczne myślałam, że mango było lepsze, jest bardzo twarde i wcale nie łatwe do przeżucia, wygląda jak guma, na pewno są lepsze w okolicy

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Nils T.  | 27.09.2022

Wspaniałe, dobre

Plasterki mango są super słodkie i pyszne. Moja rodzina jest całkowicie zachwycona. Od razu zamówiłam 2 kg.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Sonja P.  | 27.09.2022

Ja na pewno już tego nie kupuję

Jakość w mojej opinii nie jest OK. Jest jeszcze wilgotna, prawie wygląda jak pleśń. Spróbowałam tylko jednego kawałka, reszta jest w puszce. I

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert

Zrezygnuj z kosztów wysyłki swojego zamówienia! 🤑

Dopóki nowe produkty nie mają jeszcze ładnych zdjęć, oszczędzasz na kosztach wysyłki.

Klienci kupili również