🔥Uwaga: W temperaturze powyżej 25°C nasze produkty czekoladowe mogą się topić🔥

Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg

Ilość Cena jednostkowa Cena podstawowa
Do 0
368,00 zł*
36,80 zł* / 1 kilogram
Od 0
324,00 zł*
32,40 zł* / 1 kilogram

Ceny z VAT plus koszty wysyłki

  • No added sugar*
  • The popular fruit as sweet crisps
  • Only slightly sweet
  • Baked in coconut oil
  • Naturally delicious
Jakość: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg
35,00 zł
14,00 zł
106,00 zł
Ilość: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg
35,00 zł
368,00 zł
Rodzaj: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg
14,00 zł
106,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 3-5 dni

Data przydatności do spożycia: 05.01.2023

Kup teraz: Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg

Banana chips only come with sugar? Not in our house. We do not add sugar as well as any other flavour enhancers to this popular snack. Bananas are endowed with an enormous quantity of nutrients and will bewitch you! Our banana chips also have a pleasant coconut aroma and are slightly sweet. A really great nibbling fun!  Our banana chips without added sugar don’t taste too sweet Since we deliberately avoid adding sugar, our dried banana chips taste only slightly sweet, but, if you’re looking for a sweeter banana snack, our dried banana stripes are made for you! However, you can also sweeten these banana chips yourself, for example with some maple syrup or agave syrup. What can I make with dried banana chips? Our dried banana chips are ideal as a snack to keep appetite away in between meals, as an extra ingredient in your muesli or as a topping for various desserts. Try it as decoration of various types of pastries and cakes or crush it to create a crunchy base for your cheeseca
Średnie wartości odżywcze w 100 g g
Wartość energetyczna (w kj/kcal) 2232 / 533
Tłuszcz 32 g
w tym kwasy nasycone 28 g
Węglowodany 57 g
w tym cukry 12 g
Błonnik pokarmowy 3.6 g
Białko 2 g
Sól 0.04 g
Numer produktu: BANA_001_T10
Pochodzenie Filipiny
Zawartość 10 kg
Producent KoRo
EAN/GTIN 4260654783926
Karta katalogowa Specyfikacja
Śladowe ilości Objaśnienie oznaczenia śladowych ilości
Dostawa Czas dostawy
Firma KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Przechowywanie Store in a cool and dry place and protect from light.
Składniki 91 % banana, 9 % coconut oil
Zanieczyszczenia krzyżowe May contain traces of GLUTEN, PEANUTS, SOYBEANS, MILK (LACTOSE), other TREE NUTS, SESAME and SULPHUR DIOXIDE (SULFITES).
Data przydatności do spożycia 05.01.2023
Opis handlowy Fried banana slices, unsweetened
Prasa i dystrybutorzy Pobierz zdjęcia

Varieties & Origin

Dried banana stripes

Dried banana stripes come from ripe bananas, and are about 10 cm long

Uprawy według krajów w tonach
Kraj Tony
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananas grow in the tropical and subtropical regions near the Equator which are often referred to as The Banana Belt. This is located between the 38th degree north and the 28th degree south latitude, and offers ideal growing conditions. In 2018, almost 116 million tons of bananas were grown worldwide. The world's largest producer is India with 30.9 million tons.

Produkcja

Rozwój cen "Chipsy bananowe bez dodatku cukru 10 x 1 kg"

Oto jak cena zmieniała się w czasie

Wszystkie informacje bez gwarancji!

4.4/5

547 Oceny


69%
14%
7%
4%
5%
Anonym  | 27.02.2022

Super smaczne, nie za słodkie

Super smaczne, nie za słodkie

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 27.02.2022

Również dla dzieci w okresie przejściowym

Bardzo smaczne

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 25.02.2022

-

-

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 25.02.2022

Super, ale i tak zmiana mieszkania (am inaczej

Super, ale to i tak zmiana przyzwyczajeń (zwykle przyzwyczajona jestem tylko do tych z cukrem).

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 24.02.2022

Hab ich schon öfter bestellt! So lecker!

Hab ich schon öfter bestellt! So lecker! Vorallem ohne Zuckerzusatz!

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 23.02.2022

Jest bardzo smaczny

Jest bardzo smaczny

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 22.02.2022

Gesunde Bananenchips, die schmecken!

Diese Bananenchips sind die perfekte Wahl wenn man seinen Zuckerkonsum unter Kontrolle halten will, weil ihnen kein zusätzlicher Zucker zugesetzt wurde.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 22.02.2022

-

-

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 22.02.2022

super

Dostawa była bardzo szybka, a jakość towarów bardzo dobra. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z szerokiej gamy produktów.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Anonym  | 22.02.2022

Es ist schwierig wo ich wohne ungesüßte

Es ist schwierig wo ich wohne ungesüßte Bananchips zu finden und selbstgemachte haben nicht den Krunsch den ich suche. Freue mich sehr sie nun gefunden zu haben. Sehr lecker

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert

Klienci kupili również